Про ломбард

Ломбард – фінансова установа, видом діяльності якого є надання короткострокових фінансових кредитів фізичним особам, під заставу майна на визначений строк і під відсоток. Залежно від спеціалізації, в ломбардах у вигляді заставного майна приймають дорогоцінні метали, діаманти, побутову та офісну техніку, автотранспорт, нерухомість та ін.

Згідно законодавства, кожне ломбардне установа обов’язково має бути внесено до Державного реєстру фінансових установ та мати ліцензію Нацкомфінпослуг на право здійснення діяльності з надання фінансових кредитів. Переконатися в тому, що ломбард має право здійснювати діяльність і що ви не ризикуєте своїм заставним майном, клієнт може, взявши інформацію в куточку споживача (код ЄДРПОУ, за яким в Державному реєстрі фінансових установ можливо дізнатися, чи дійсно такий ломбард існує), так само всі дані про реєстрацію та ліцензії можна подивитися на сайті ломбарду (наявність, якого є вимогою Нацкомфінпослуг).

Ломбард КАСА динамічно розвивається мережа фінансових установ по всій Україні. Наша мета дати можливість максимальній кількості споживачів отримати швидку фінансову допомогу. При цьому ми прагнемо зробити все максимально вигідним і комфортним для нашого клієнта:

1. Мінімальні витрати часу. Процедура оформлення кредиту проста і швидка і займає 5 – 15 хвилин (в залежності від предмета застави).

2. Простий пакет документів. Необхідно пред’явити лише паспорт та індивідуальний податковий номер.

3. Широкий асортимент заставного майна. Експерти-оцінювачі Ломбарда КАСА оцінюють і видають кредити під заставу дорогоцінних металів, діамантів, побутової та офісної техніки. В майбутньому планується кредитування під заставу автотранспорту та нерухомості.

4. Можливість регулювати суму кредиту. Наявність тарифних планів дає можливість клієнту самому вибрати оптимальний тариф (див. розділ «умови і правила»).

5. Можливість економити на% за користування кредитом. Наявність бонусної програми і карт лояльності (див. розділ «бонусна програма»).

6. Зручна система оплати. Оплата через ломбардне відділення, online оплата, оплата через термінали (див. розділ «оплата»).

7. Безпека. Всі відділення оснащені охоронною системою безпеки, відеоспостереженням всіх зон, обладнані надійною броньованих зоною зберігання заставного майна.

8. Професіоналізм. Досвідчені висококваліфіковані експерти-оцінювачі Ломбарда КАСА оцінять ваше заставне майно, нададуть якісну інформацію по всіх питаннях, укладуть договір і консультуватимуть вас в телефонному та електронному режимі.

9.  Комфорт. Зручна територіальна локація відділень, затишний інтер’єр.

10. Вигідні покупки. У комісійному магазині ви зможете зробити корисні покупки за вигідною ціною. (див. розділ «магазин»)

Свідоцтво на знак для товарів і послуг
ПРАВИЛА НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДОКРЕМЛЕНІ ПІДРОЗДІЛИ ПОВНОГО ТОВАРИСТВА «ЛОМБАРД «КАСА»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЛОМБАРД «КАСА»
ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ
НАКАЗ 25 - ЗП ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ВНУТРІШНІХ ПРАВИЛ
СПЕЦИФІКАЦІЯ