Акция«Подарунки до грошей!» 

Акция«Подарунки до грошей!» 


Офіційні правила та умови для учасників Акції«Подарунки до грошей!»
(надалі — «Акція») 

1.ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ:

1.1. Організатором акції є ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЛОМБАРД «КАСА.ЮА» за участю ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕСЕФ-ФІНАНС», ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАГАВ-ФІНАНС» (надалі – Товариство), яке розташоване за адресою: Україна, 03039, м. Київ, вул. Руслана Лужевського, 14 корпус 4, офіс 1.
Адреса для відправки кореспонденції: Україна, 03039, м. Київ, вул. Руслана Лужевського, 14 корпус 4, офіс 1.

2. МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акція проводяться на відокремлених підрозділах Товариства в м. Києві:
Відокремлений підрозділ № 2 м. Київ, пр. К. Комарова, 30/28,
Відокремлений підрозділ № 3 м. Київ, вул. Зодчих, 54
Відокремлений підрозділ № 5 м. Київ, вул. Архіт. Вербицького, 32.
Відокремлений підрозділ № 7 м. Київ, вул. Гната Юри буд.1, пр. 126
Відокремлений підрозділ № 12 м Київ, вул. Симиренка 17А.
Відокремлений підрозділ № 13 м. Київ, вул. Гречка Маршала, 22
Відокремлений підрозділ № 19 м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 41.
Відокремлений підрозділ № 23 м. Київ, пр. Генерала Ватутіна 2.
Відокремлений підрозділ № 24 м. Київ, проспект Лісний, буд. 6.
Відокремлений підрозділ № 25 м. Київ, пр. Героїв Сталінграда 48.
Відокремлений підрозділ № 28 м. Київ, вул. Малиновського Мар. 4В.
Відокремлений підрозділ № 29 м. Київ, вул. Лариси Руденко, 7-А.
Відокремлений підрозділ № 44 м. Київ, вул. Ялтинська 20/18.
Відокремлений підрозділ № 47 м. Київ, бул. Перова, буд. 16.
Відокремлений підрозділ № 48 м. Київ, вул. Радужна, 6.
Відокремлений підрозділ № 51 м. Київ, вул. Заболотного Акад, 48-А
Відокремлений підрозділ № 53 м. Київ, вул. Світлицького 31/7.
Відокремлений підрозділ № 59 м. Київ, вул. Тростянецька, 6.
Відокремлений підрозділ № 60 м. Київ, вул. Гарматна 44/2.
2.2. Період проведення Акції: з 10.04.2020 по 30.04.2020 (надалі — «Період проведення Акції»). 2.3. Час визначення переможців: о 16:00 04.05.2020 року

3. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

3.1. Інформування про Акції та зміни до них здійснюються на сайті Компанії за посиланням https://kaca.com.ua/, та на інформаційних дошках у відділеннях Товариства

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

4.1. Для участі в Акції треба:

4.1.1. Укласти договір фінансового кредиту під заклад майна у будь-якому відокремленому підрозділі, що беруть участь в Акції) Товариства, на період 7 (сім) або 14 (чотирнадцять) днів.

4.1.2 Не пізніше останнього дня дії договору, зробити погашення фінансового кредиту (на умовах зазначених у договорі) або зробити погашення відсотків, чим подовжить строк фінансового кредиту.

4.2. Учасниками Акції не визнають й не мають права брати участь в Акції:

4.2.1. особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;

4.2.2.особи, що відповідно до умов діючого законодавства не мають права отримувати фінансові кредити;

4.2.3. особи, які не виконали умов участі в Акції;

4.3. При виконанні всіх умов Акції, клієнту надається номерний купон

4.3.1 Купон складається з двох відривних частин, на яких розташований унікальний номер клієнта

4.3.2 Одна відривна частина надається клієнтові, що виконав умови Акції. Друга відривна частина підкріпляється до частини договору, яка залишається на відокремленому підрозділі.

4.3.3 Купони відрізняються в залежності від строку дії договору який приймає участь у розіграші 7 (сім) або 14 (чотирнадцять) днів.

4.3.4 Кожному договору, який підпадає під умови Акції, присвоюється унікальний реєстраційний номер, який приймає участь у розіграші подарунків

5. УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. Переможці будуть визначені о 16:00 годині 4-го травня 2020 року серед учасників Акції за допомогою програми random.org.

5.2. Визначення переможців фіксується через фотографування зображення результатів, згенерованих даних.

5.3. Оголошення переможців Акції відбудеться о 16 годині 15 хвилин 4-го травня 2020 шляхом публікації новини на сайті https://kaca.com.ua .

6. ПРИЗОВИЙ ФОНД

6.1. Призовий  фонд складається з:

6.1.1 Головний приз розіграшу в якому приймають участь договори укладені на період застави на 7 (сім) днів  — Смартфон, 1 шт.

 6.1.2 Головний приз розіграшу в якому приймають участь договори укладені на період застави на 14 (чотирнадцять) днів  — Ноутбук, 1 шт.

6.2. Зовнішній вигляд призів може відрізнятися від тих, що використовуються в рамках Акції зображень.

6.3.  Організатор Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявних Призів Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор Акції повідомляє про них в порядку, передбаченому в пп. 7.16.4. Грошовий еквівалент вартості призу не видається.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Організатор залишає за собою право змінити дані правила, дату та час проведення розіграшу та визначення переможців, інші умови. Інформацію про змінену дату визначення переможців можна буде дізнатися на офіційному сайті: https://kaca.com.ua/

7.2. Організатор Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення призів у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акції обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та врученню призів переможцям.

7.3. Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість отримання переможцем призу з будь-яких причин, які не залежать від Організатора Акції, в т.ч. з причини зазначення переможцем неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий переможець позбавляється права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

7.4. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість отримання переможцем Призу Акції  у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Організатор Акції (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу операторів зв’язку України.

7.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається За Організатором Акції. Рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

8. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

8.1. Приймаючи участь в Акції Учасник стверджує, що вся надана інформація, в тому числі, що становить персональні дані, надані ним на законних підставах і він має право її використовувати та розпоряджатися нею.

 8.2. Товариство повідомляє Учасників, що надані ним персональні дані були внесені до Бази персональних даних Товариства та можуть бути опубліковані на сайті Товариства або передані до відповідних перевіряючих органів.

 8.3. Приймаючи участь в Акції Учасник стверджує, що він, як суб’єкт персональних даних, ознайомлений зі своїми правами у відповідності із Законом України «Про захист персональних даних».